Ahoj, v dnešním článku bych vám ráda představila knihu Postava ve stínu - 2. díl Čarodějových hodin od Johna Bellairse.
Ahoj! Je to tady Humbook oficiálně zveřejnil datum a místo letošního HumbookFestu... Zajímá vás kdy se bude tato akce konat?
Ahoj, opět jsem tu s moderní poezií, ale tentokrát je to trošku jiný případ. Tuhle knihu mi poslala sama autorka, abych si ji přečetla.
Ahoj, dneska zase ve znamení lovců stínů - já vám říkala, že se jich nezbavíte :D. Pokud se chcete stát lovcům stínů, musíte mít nastudovaný Kodex. Co to ale vůbec je ten Kodex lovců stínů?
Ahoj, konečně jsem se dostala k tomuto článku. Neměla jsem v poslední době moc času, takže jsem nestihla sestříhat video z HP studií. Včera jsem ale využila volné chvíle a video jsem dodělala. Takže v dnešním článku vám povím o tom, jak se mi líbilo ve Warner Bros. studiích.
Ahoj, mám tu další recenzi na knihu ze světa lovců stínů. Těch recenzí a článků ještě bude docela dost, tak snad vám to nevadí. Dnes to bude druhý díl Nástrojů smrti - Město z popela.
Ahoj, z dnešního článku mám obrovskou radost. Mnozí z vás už to asi ví, ale na blogu jsem o tom ještě nepsala. Jsem ambasadorkou Humbooku 2019! Dneska se více rozepíšu o ambasadorství, ambasadorkách a HumbookStage...
Ahoj, poslední dobou mi přijde, že vydávám nějak hodně recenzí, ale vůbec mi to nevadí, tak snad to nevadí ani vám. Dneska je to recenze na básnickou sbírku Květy slunce od Rupi Kaur.
Ahoj, z dnešní recenze mám obrovskou radost a to hned z několika důvodů. Ptáte se proč? Dneska vám "představím" knihu Město z kostí.
Ahoj, jsem tu s další recenzí na novinku z nakladatelství King Cool. Ráda bych s vámi sdílela svoji pocity z knihy Světla na obloze.
Ahoj, jak mnozí z vás ví, byla jsem v Londýně a za těch 5 dnů jsem stihla navštívit pár knihkupectví, které bych vám ráda představila.
Ahoj, dneska tu mám další recenzi. Po delší době je to sbírka básní, jedná se o knihu Mléko a med od Rupi Kaur.
Ahoj! Konečně jsem tu po dlouhé době s dalším Reading vlogem. Tentokrát to bude takové shrnutí mého výletu do Londýna.
Ahoj, jsem tu s další recenzí. Dneska bych vám představila jednu knihu, z které mám velkou radost. Nejedná se o nic jiného než o Zloděje dýmu.



















